ŚwiatRyby

Porady, opinie, wskazówki

Ośrodek Wędkarski Weston Pools


Chciałem wam opisać i pokazac jedno z najpiękniejszych i najlepszych łowisk komercyjnych w Wielkiej Brytani. Weston Pools to duży ośrodek dla wędkarzy skladający sie z wielu łowisk obfitują w ryby. Karpie o wadze dwucyfrowej, 6kg brzany, potężne liny,leszcze oraz duża ilość co t to jest F1 w połączeniu z różnoradnością łowisk pozwala na łowienie różnymi  technikami. Piękne łowiska z wyspami pozwalają na łowienie  techniką method feeder,feeder, wagller jak równiesz tyczką. Jedno z łowisk   tzw snake  stworzone zostało do wędkowania po drugiej stronie brzegu wędkami z zestawem skróconym tzw. tyczki o długości 13-16m, Bujnie porośnięte brzegi  to wspaniałe miejsca do łowienia przy brzegu margin fishing. Na całym kompleksie jeżeli chodzi o tyczkę ( pool fishing )można łowić short,short shallow,long,long shallow oraz margin. Te ostatnie to moje ulubione zwłaszcza tyczką Maver Invincible. Łowienie metodoą short to cztery lub pięć eleimentów shalow to z kolei łowienie w toni,płytko  a margin przy brzegu.Łowisko Western Pools to jedna z głównych aren zmagań w zawodach Fishomania MatchThis Maver. Zobaczcie film i zdjęcia bo warto.

Wędki Feeder Maver MV-R

m

Czytaj

Ośrodek Wędkarski Weston Pools

Malowniczy osrodek wędkarski goszczący eliminacje i finał festiwalu wędkarskiego Fishomania Maver Matchthis

Czytaj

Wędkarstwo na wesoło

Łowienie ryb na wesoło

Czytaj

Micro Pellet Maver Reactor Baits

Micro pellet Reactor Baits Maver to bardzo ważny element zanętowy. Dość szybko rozpuszczający się w wodzie nie zalega długo na dnie co nie pozwala na szybkie najedzenie się ryb.

Czytaj

Soft Dumbells Maver Reactor Baits

Miękki pellet Reactor Baits Maver ma parę kluczowych cech. Niesamowite zapachy,smaki uwalniane po zetknięciu z wodą w postaci chmury plus niepowtażalne kolory znajdują uznanie wśród wędkarzy w całej Europie.

Czytaj

Pellet Wafters Maver Reactor Baits

Wafters Pellet firmy Maver to jedna z najnowszych przynęt haczykowych używanych podczas łowienia techniką feeder, method fedeer i nie tylko. Przynęty te są pływające. Produkty z serii Maver Reactor Baits niepowtażalny smak,zapach i kolor.

Czytaj

Karpie i kukurydza

maver carp

Czytaj

Jak sprowokować karpie żeby najpierw połknęły naszą przynętę po środku pola nęcenia ?

Reactor Baits produkty firmy Maver

Czytaj

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ.