ŚwiatRyby

Porady, opinie, wskazówki

Wędki Feeder Maver MV-R


 Łowienie techniką feeder i bomb fedeer wzrasta w całym kraju od południa do północy przynosząc niesamowite wyniki na łowiskach komercyjnych. W tym artykule chciałem wam przedstawic i opisać wędki i żyłki i chacyki do tych metod firmy Maver z seri produktów do łowienia komercyjnego MV-R Maver. Bardzo popularne są wędki dwu częściowe. MV-R Commercial Feeder dostępne są w długościach od 2,4m do 3.6m. Świetnie dają sobie radę z karpiami o wagach dwucyfrowych zachowując jednocześnie delikatność przy raniach mniejszych ryb np:karasi, linów czy leszczy. Najbardziej popularne długośi to 3m rzuty do 30m 3.3m odległości pomiędzy 30m a 40m oraz 3.6m powyżej 40m. Każdy feeder posiada trzy szczytówki: light,medium i heavy.  Zyłki które powinno się  stosować przy łowieniu tymi wędkami mają wytrzymałość od 3 do 8lb. Górna granica wytrzymałości to około 4 kg i takie wymgania spełnia żyłka Maver CARP FEEDER MONO 0,22mm. Bardzo mocna żyłka jak na swoją grubość. Wysoka odporność na węzłach i  przetarcia  w kolorze ciemno zielonym lub czarnym to wspaniały kamuflarz pod wodą. Całkowicie odporna na wodę i światło UV. Dostępna w 5 popularnych rozmiarach w szpulach 150m. Przypony można wykonać żyłką Smart Maver Hooklenght Mono. Nie ma cienia wątpliwości że to najlepsza żyłka Maver na przypony jaką kiedykolwiek widzieliście. Wiele cech tej żyłki jest podobnych do fluocarbonu. Dostępna w 10 popularnych rozmiarach w szpulach 50m. Bezzadziorowe haczyki maver MV-R Power Carp 1 ze względu na swój kształt znajdują zastosowanie przy łowieniu na pellet, kukurydze,paste i mięso. Maver MV-R Pellet Carp idealne przy metodach bezwęzłowych.

Wędki Feeder Maver MV-R

m

Czytaj

Ośrodek Wędkarski Weston Pools

Malowniczy osrodek wędkarski goszczący eliminacje i finał festiwalu wędkarskiego Fishomania Maver Matchthis

Czytaj

Wędkarstwo na wesoło

Łowienie ryb na wesoło

Czytaj

Micro Pellet Maver Reactor Baits

Micro pellet Reactor Baits Maver to bardzo ważny element zanętowy. Dość szybko rozpuszczający się w wodzie nie zalega długo na dnie co nie pozwala na szybkie najedzenie się ryb.

Czytaj

Soft Dumbells Maver Reactor Baits

Miękki pellet Reactor Baits Maver ma parę kluczowych cech. Niesamowite zapachy,smaki uwalniane po zetknięciu z wodą w postaci chmury plus niepowtażalne kolory znajdują uznanie wśród wędkarzy w całej Europie.

Czytaj

Pellet Wafters Maver Reactor Baits

Wafters Pellet firmy Maver to jedna z najnowszych przynęt haczykowych używanych podczas łowienia techniką feeder, method fedeer i nie tylko. Przynęty te są pływające. Produkty z serii Maver Reactor Baits niepowtażalny smak,zapach i kolor.

Czytaj

Karpie i kukurydza

maver carp

Czytaj

Jak sprowokować karpie żeby najpierw połknęły naszą przynętę po środku pola nęcenia ?

Reactor Baits produkty firmy Maver

Czytaj

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ.