ŚwiatRyby

Porady, opinie, wskazówki

Pellet Wafters Maver Reactor Baits


Wafters firmy Maver Reaktor Baits to obok micro pelletu Juicy Reactor Baits Maver jeden z najbardziej popularnych produktów wśród włoskich wędkarzy przy łowieniu karpi. Pływający pellet haczykowy w wielkościach od 7-9 mm pomieszanych w 30 gr opakowaniach. Doskonale atrakcyjne dla najbardziej podejrzliwych osobników dzięki ciężarowi równemu zero (karpie moga szybko wypluć przynętę jak tylko poczują opór) , fluoroscencyjnemu kolorowi, strukturrze budowy betaina (aminokwas białkowy) i najwyższej jakości zapachowi. Po prostu najlepsza przynęta dla łowiących metodą typu feeder i method feeder do łowienia karpi,karasi, linów i innych ryb na łowiskach komercyjnych. Dostępne w pięciu zapachach : banan, czosnek, kokos,mix, czekolada i kiełbasa.

Wędki Feeder Maver MV-R

m

Czytaj

Ośrodek Wędkarski Weston Pools

Malowniczy osrodek wędkarski goszczący eliminacje i finał festiwalu wędkarskiego Fishomania Maver Matchthis

Czytaj

Wędkarstwo na wesoło

Łowienie ryb na wesoło

Czytaj

Micro Pellet Maver Reactor Baits

Micro pellet Reactor Baits Maver to bardzo ważny element zanętowy. Dość szybko rozpuszczający się w wodzie nie zalega długo na dnie co nie pozwala na szybkie najedzenie się ryb.

Czytaj

Soft Dumbells Maver Reactor Baits

Miękki pellet Reactor Baits Maver ma parę kluczowych cech. Niesamowite zapachy,smaki uwalniane po zetknięciu z wodą w postaci chmury plus niepowtażalne kolory znajdują uznanie wśród wędkarzy w całej Europie.

Czytaj

Pellet Wafters Maver Reactor Baits

Wafters Pellet firmy Maver to jedna z najnowszych przynęt haczykowych używanych podczas łowienia techniką feeder, method fedeer i nie tylko. Przynęty te są pływające. Produkty z serii Maver Reactor Baits niepowtażalny smak,zapach i kolor.

Czytaj

Karpie i kukurydza

maver carp

Czytaj

Jak sprowokować karpie żeby najpierw połknęły naszą przynętę po środku pola nęcenia ?

Reactor Baits produkty firmy Maver

Czytaj

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ.