ŚwiatRyby

Porady, opinie, wskazówki

Soft Dumbells Maver Reactor Baits


Chcąc uzyskać niesamowią siłę wabienia ryb na łowiskach komercyjnych proponuje spróbować 8 mm dumbellsy firmy Maver Reactor Baits posiadające najwyższej jakości sile wabienia ryb. Po zetknięciu z wodą po paru sekundach ten miękki pellet zaczyna puszczać kolor razem z zapachem i smakiem aminokwasów. W ten sposób wytwarzają wokół atrakcyjną chmurkę, która doprowadzi ryby do szaleństwa. Dostępne w ośmiu zapachach i kolorach: truskawka ( czerwony połysk), banan (żółty), kiełbasy (ciemny czerwony), krill (ciemny czerwony), miód (żółty), betamina zielona, ser (biały), halibut (czarny). Doskonałe do łowienia techniką feeder oraz method feeder i nie tylko.

Wędki Feeder Maver MV-R

m

Czytaj

Ośrodek Wędkarski Weston Pools

Malowniczy osrodek wędkarski goszczący eliminacje i finał festiwalu wędkarskiego Fishomania Maver Matchthis

Czytaj

Wędkarstwo na wesoło

Łowienie ryb na wesoło

Czytaj

Micro Pellet Maver Reactor Baits

Micro pellet Reactor Baits Maver to bardzo ważny element zanętowy. Dość szybko rozpuszczający się w wodzie nie zalega długo na dnie co nie pozwala na szybkie najedzenie się ryb.

Czytaj

Soft Dumbells Maver Reactor Baits

Miękki pellet Reactor Baits Maver ma parę kluczowych cech. Niesamowite zapachy,smaki uwalniane po zetknięciu z wodą w postaci chmury plus niepowtażalne kolory znajdują uznanie wśród wędkarzy w całej Europie.

Czytaj

Pellet Wafters Maver Reactor Baits

Wafters Pellet firmy Maver to jedna z najnowszych przynęt haczykowych używanych podczas łowienia techniką feeder, method fedeer i nie tylko. Przynęty te są pływające. Produkty z serii Maver Reactor Baits niepowtażalny smak,zapach i kolor.

Czytaj

Karpie i kukurydza

maver carp

Czytaj

Jak sprowokować karpie żeby najpierw połknęły naszą przynętę po środku pola nęcenia ?

Reactor Baits produkty firmy Maver

Czytaj

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ.