ŚwiatRyby

Porady, opinie, wskazówki

Micro Pellet Maver Reactor Baits


Bardzo praktyczny 500g pojemnik wypełniony 2-3 mm micropelletem Reactor Baits Maver sprawdza się przy łowieniu techniką feeder, method feeder jak również tyczką. Zawiera w sobie bardzo dużo aminokwasów i smaku po to by byc łakociem dla wszystkich ryb. W środku pojemnika znajduje się 50 ml pojemnik syropu z takim samym zapachem jak micropellet. Najbardziej wydajnym sposobem na przygotowanie jest wymieszanie syropu z 25 ml wody i całością micropeletu. Dostępne w 10 zapachach: strawberry (trulkawka), tuttifrutti (wieloowocowy), halibut, spice (korzenna), honey (miód), carmel, mix, betamine green (aminokwasy o kolorze zielonym), krill, cheese (ser). Obok miękkiego pelletu  Reactor Baits Maver micro pellet  jest bardzo popularny wśród wędkarzy łowiących tyczką. Sprawdza sie przy łowieniu karpi,linów oraz karasi w głębokich akwenach gdzie głębokość przekracza nawet 5 m łowiąc tyczką 13 m. Nawet najmocniej ściśnięty opada na dno nie rozbijając się po drodze nie powodując podnosenia ryb. Na dnie pięknie się rozkłada na na 2mm elementy tworząc niewielki dywan dla naszej przynęty np. Soft Pellet Maver Reaktor Baits opisany w innych artykułach.

Wędki Feeder Maver MV-R

m

Czytaj

Ośrodek Wędkarski Weston Pools

Malowniczy osrodek wędkarski goszczący eliminacje i finał festiwalu wędkarskiego Fishomania Maver Matchthis

Czytaj

Wędkarstwo na wesoło

Łowienie ryb na wesoło

Czytaj

Micro Pellet Maver Reactor Baits

Micro pellet Reactor Baits Maver to bardzo ważny element zanętowy. Dość szybko rozpuszczający się w wodzie nie zalega długo na dnie co nie pozwala na szybkie najedzenie się ryb.

Czytaj

Soft Dumbells Maver Reactor Baits

Miękki pellet Reactor Baits Maver ma parę kluczowych cech. Niesamowite zapachy,smaki uwalniane po zetknięciu z wodą w postaci chmury plus niepowtażalne kolory znajdują uznanie wśród wędkarzy w całej Europie.

Czytaj

Pellet Wafters Maver Reactor Baits

Wafters Pellet firmy Maver to jedna z najnowszych przynęt haczykowych używanych podczas łowienia techniką feeder, method fedeer i nie tylko. Przynęty te są pływające. Produkty z serii Maver Reactor Baits niepowtażalny smak,zapach i kolor.

Czytaj

Karpie i kukurydza

maver carp

Czytaj

Jak sprowokować karpie żeby najpierw połknęły naszą przynętę po środku pola nęcenia ?

Reactor Baits produkty firmy Maver

Czytaj

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ.